10.12.2011

10. prosince 2011 v 10:53 | Niky*

Sn: ×
Sv: 2 mandarinky, TUC mini
Ob:
Sv:
Ve:


Aaahoj :)) Ruka celkem ok. Malej puchyřek, asi 1 cm × 0,5 cm nemám zalepenej, 'nestojí to za to', a pořád mi to praská a něco z toho teče :/. Ten větší už je celkem ok, ale taky z toho něco teče .. Víte :D Já vám to teda popíšu:
Máme v mikrovlnce na horní straně takovou zahlou tyčku, co hřeje, když tam dáte jídlo a zapnete. A čím dýl je to zaply, tím víc je to teply. A já ohřívala pizzu 9 minut. Jak to asi bylo horky ? ;) Noo .. pizza byla na takovym ,,stojánku" a já to vytahovala a prostě sem se té tyčky dotkla a k tomu se mi ,,připekla" ruka a když sem s ňou trhla, ještě sem si ju z druhé strany namočila do extrémně teplé pizzy. Tak sem si to z jedné strany hezky ,,sesmažila" o mikrovlnku a z druhé o pizzu. Toť vše. :D Teta mě chtěla vzít do nemocnice, ale nakonec jen jela s mamkou do lékárny pro náplasti. 75 Kč 3 náplasti ! :D To sem ještě ten den musela napsat vypravování na A4. Skoro sem se při tom rozbrečela, jak to pálilo. Hned v pátek zas ve škole psat celosešitovy zápisy :D A sem ráda, že je sobota.
Krásně sem se vyspala. Už ať je po Vánocích, už ať je tady přítel, už ať se probouzím vedle něho. Vrr ♥:)
Dneska pojedem asi za dědou do nemocnice. Je tam s kílou, ale prej už je po operaci a všeckou ok. Taky bych si chtěla dnes konečně zacvičit. Aspoň máličko. Jeden dřep aspoň !! :D Pořád se jen válím a žeru. Čokoládu, bramburky - je mi to jedno. A tak to být nesmí. Ale když nevidím žádnej výsledek, vzdávám to. :( a to je chyba. Ale už od února vypadám pořád stejně. POŘÁD. Zhubla sem blby 3 kila a pod 40 to nejde. Když přidám cvičení, mám dokonce 40,5 hned další den a ne, neklesne to. Klesne to až po tom, co zas cvičení omezím .. :// Nápady ??
Nemyslím si, že sem špek, že mi přetíkají boky. Že mám takovy břicho, že si ani nezavážu šňurky u bot. Ale de o to, že máme v rodině obezitu. Každej ztloust ať v 10ti letech, nebo 20ti. KAŽDEJ. A já - já chcu být vyjímka. Nechcu k ním patřit. Nejde mi o to, abych zhubla na 20 kilo, ale o to, abych se hlavně naučila hlídat. Hlídat se před buchtama a čokoládama. Na oslavách, brambůrky. Chcu, aby mě obdivovali. Jakto, že sem pořád ,,stejná" a oni tloustnou (když žerou denně zákusky).

 


Komentáře

1 the-skinniest-bitch the-skinniest-bitch | Web | 10. prosince 2011 v 11:40 | Reagovat

VÍm co myslíš v té mikrolnce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama